Sylwester 2017 w plenerze – gdzie go spędzić?

Już jutro Sylwester, podczas którego wszyscy, z lampką szampana, przywitamy Nowy Rok. A dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, jak go spędzić, przygotowaliśmy zestawienie darmowych zabaw plenerowych w najbliższej okolicy naszej wsi. Oto nasze propozycje:

 

1. Starachowice – Sylwester Pod Gwiazdami na placu Na Szlakowisku

Czas trwania: 21:30–1:00

Na sylwestrową zabawę w Starachowicach zaplanowano koncert dwóch zespołów. Imprezę rozpocznie starachowicki zespół coverowy KREDENSI, który zagra znane i lubiane przeboje. Gwiazdą wieczoru będzie zaś grupa discopolowa PLAYBOYS, znana m.in. z piosenek „Lejde” i „Jak to się stało”. Organizatorzy przewidują także konkursy z nagrodami i pokaz sztucznych ogni. O północy uczestnicy zabawy będą mogli wznieść toast lampką bezalkoholowego szampana.

2. Brody – Gala Disco Polo na placu sportowo-rekreacyjnym

Czas trwania: 22:30-1:30

Na tegoroczną zabawę sylwestrową Gmina Brody przygotowała 2-godzinny blok coverowy z najpopularniejszymi przebojami muzyki disco polo, wzbogacony pokazami tanecznymi i fireshow. O północy odbędzie się pokaz fajerwerków.

3. Skarżysko-Kamienna – Sylwester Pod Gwiazdami na Placu Staffa

Czas trwania: od 23:00

Sylwester 2017 w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się na Placu Staffa przy ulicy Tysiąclecia. Imprezę poprowadzi profesjonalny DJ.

A może słyszeliście o innych, darmowych imprezach w naszej okolicy? Czekamy na Wasze propozycje!

 

Przygotowała: Żaneta Spadło