Wznowiono prace na drodze do Ostrożanki

Po blisko 1,5-miesięcznej przerwie podwykonawca firmy Budromost z Wąchocka wznowił prace związane z przebudową drogi oraz przekładką wodociągu na trasie pomiędzy Tychowem Nowym a Ostrożanką. Pracownicy poprawili też oznakowanie i zabezpieczyli roboty budowlane.

My zaś w imieniu mieszkańców Tychowa Nowego poprosiliśmy pracowników, żeby w przyszłości dokładniej informowali wszystkich zainteresowanych o ewentualnych utrudnieniach (np. o przerwach w dostawie wody) w sposób ogólnie przyjęty na naszej wsi. Poprosiliśmy także o ponowne utwardzenie powierzchni przy przystanku autobusowym na Winklu.

Prace na drodze udało się wznowić dzięki interwencji radnego naszej wsi, który 29 września po sesji Rady Gminy w Mircu złożył interpelację, po czym wójt Gminy Mirzec wystosował odpowiednie pismo do Zarządu Dróg Powiatowych w Starachowicach.

O wszystkich zauważonych nieprawidłowościach możecie informować nas w komentarzach pod tym postem oraz za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku lub też kierować je bezpośrednio do radnego.

droga02 DSC02963