Świetny początek turnieju sportowców z Tychowa Nowego !!!

Świetnie rozpoczęli sportowcy z Tychowa Nowego „Turniej o najbardziej usportowioną miejscowość gminy Mirzec”. Turniej składa się z 6 konkurencji: 2 turnieje piłki nożnej halowej, 2 turnieje w piłkę siatkową oraz 2 turnieje w drużynowym tenisie sportowym. Nasi sportowcy w dniu 20 listopada na inaugurację rozgrywek zajęli pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej halowej i tym samym zajmują pierwsze miejsce w klasyfikacji drużyn:

1. Tychów Nowy

2. Gadka
3. Tychów Stary
4. Trębowiec
5. Mirzec
6. Małyszyn

Jak co roku rozgrywki te cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszej gminy. Zmagania sportowców z zainteresowaniem obserwuje wójt Gminy Mirzec – Mirosław Seweryn, który jest także współorganizatorem imprezy. Sędziowaniem turnieju zajął się Przemysław Strabanik.
W skład liderów klasyfikacji po pierwszym turnieju, wchodzą: Cholewiński Artur, Derlatka Paweł, Derlatka Piotr, Stępień Kacper, Sikora Bartosz, Pacek Ignacy, Małek Mateusz, Pacek Bartłomiej, Nowakowski Michał.

Kolejny turniej odbędzie się już w grudniu, a będzie to turniej piłki siatkowej. Naszym sportowcom serdecznie gratulujemy świetnego rozpoczęcia sportowych zmagań i oczywiście życzymy dalszych sukcesów w kolejnych cyklach turnieju !!!